MÜŞTERİ TALEP FORMU

Teslim Tarihi
15.06.2020

ALG Midpoint

HAYATIN BULUŞMA NOKTASI!

Kurulduğu günden bugüne inşa ettiği marka projeler ve ideal yaşam alanları ile dikkat çeken ALG CONSTRUCTIONS, hayata değer katan projelerin altına imza atmaya devam ediyor.Düzce’nin yükselen yeni değeri Konuralp ile merkezin tam ortasında bulunan ALG CONSTRUCTIONS MidPoint; estetiği, konforu ve kazancı aynı noktada marka bir projeyle buluşturuyor.

GÖZ ALICI BİR YAŞAM… 

ALG CONSTRUCTIONS Midpoint projesinde, ihtişamlı yaşamı en tutkulu haliyle mimarisine de yansıtıyor. Tasarımdan malzeme seçimine, peyzaj ve sosyal alanlardan yüksek işçilik kalitesine… Sizi, ayrıcalıkları yaşamınızın her anında hissedeceğiniz bir hayata çağırıyoruz.

Huzurlu ve keyif dolu bir yaşamın tüm lüksünü sunan, her köşesi zarafetin ve asaletin kusursuz detaylarıyla süslenen bir yaşam alanı hayal edin… ALG CONSTRUCTIONS, hep düşlediğiniz, beklediğiniz, hayalinizdeki o projeyi hayata geçiriyor!

TERCİH SİZİN…

Her ihtiyaca uygun seçeneklerin yer aldığı ALG CONSTRUCTIONS MidPoint’te 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle toplam 175 daire ve 10 iş yeri bulunuyor. İsterseniz hayatın tüm konforunu sunan şık bir yuva, isterseniz merkezi konumdaki ticaret alanlarıyla nesiller boyu sürecek kazançlı bir yatırım… Seçim sizin!

HAYALLERİNİZE ÇOK YAKINSINIZ!

Siz de Düzce’nin en hareketli noktasında, hızla gelişen bir bölgenin tam ortasında, bu ayrıcalıklı yaşamda yerinizi almak isterseniz; ister peşin, ister banka kredisiz, kefilsiz, faizsiz 36 ay vade imkânıyla kişiye özel uygun ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Hayata geçirdiği seçkin ve marka projelerle şehre değer katan ALG CONSTRUCTIONS’ün yeni projesi ALG CONSTRUCTIONS Midpoint, estetiği ve tarzıyla sizlere çok yakışacak…

Konum