ALGÜN - Modern Yaşamın Mimarı

Hakkımızda

25 yıllık sektör deneyimiyle bölgemizde inşaat sektörünün lideri konumunda olan firmamız; 500 çalışanı, yüzlerce taşeronu ve tedarikçisi ile bugüne kadar 5 binin üzerinde aileyi ev sahibi yaparken, 500 bin m2 alan üzerinde hayata geçirdiği, 1 milyon m2 inşaat alanına sahip A kalite 47 proje ile Düzce’nin ekonomisine, marka değerine, sosyal hayatına ve modern bir kent olmasına katkı sunmuştur. Kurumsal alt yapısı ve deneyimli kadrosu ile bugüne kadar üstlendiği her projede kendini kanıtlayan firmamız; kalite, güven, müşteri memnuniyeti ve çalışanlarına verdiği değerler ışığında sektördeki saygın konumunu geleceğe aktarırken hem yurt içinde hem de yurt dışında sektörün global oyuncuları arasında yer almayı hedeflemektedir.
 
Bu amaçla dünya başkenti İstanbul Ataşehir’de genel merkez binasını yaparak, Ataşehir ve Beylerbeyinde geliştirdiği 1.500 konut ve 30 iş yerinden oluşan Algün Ataşehir ve Algün Beylerbeyi projeleri ile İstanbul’un dönüşümüne katkı sunarken, depreme dayanıklı nitelikli yapılarla kalıcı eserler üretmeye devam etmektedir.
 

 

ALGÜN
"Modern Yaşamın Mimarı"

ÇEREZ KULLANIMI
Kişisel verileriniz, algun.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir.
Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için KVKK Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.