ALGÜN - Modern Yaşamın Mimarı

Düzce bir kent olacak,
Modern Düzce'ye doğru...

“Modern Yaşamın Mimarı” mottosuyla son 10 yılda 500 bin m2 arsa üzerinde 1 milyon m2 inşaat alanına sahip A kalite projeler ile 7 bin aileyi mutlu yuvasına kavuşturan ALGÜN, bölgenin lider markası olarak Düzce’ye kazandırmış olduğu okul, yurt binası, spor salonu ve bilim sanat merkezi gibi birçok eseri ile de modern bir kent olmasına büyük katkı sunmuştur.

Attığı cesur ve yenilikçi adımlarla bugüne kadar üstlendiği her projede kendini kanıtlayan ALGÜN; kalite, güven, müşteri memnuniyeti ve çalışanlarına verdiği değerler ışığında kurumsallığını her geçen gün daha da genişletmektedir.

Kendisine güvenen 500 çalışanı, onlarca taşeronu, yüzlerce tedarikçisi ve binlerce müşterisi ile hem yurt içinde hem yurt dışında global oyuncular arasında yer almayı hedefleyen ALGÜN; yeni dönemde, yeni fırsatlarla İstanbul’da geliştirdiği 1.550 konut ve 50 işyerinden oluşan Algün Beylerbeyi ve Algün Ataşehir projeleri ile globalleşme yolunda ilk adımlarını atmıştır.

 

ALGÜN
"Modern Yaşamın Mimarı"

ÇEREZ KULLANIMI
Kişisel verileriniz, algun.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir.
Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için KVKK Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.