ALGÜN - Modern Yaşamın Mimarı

Değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, kıymetli çalışanlarımız ve dostlarımız;

Algün olarak 25 yıldır takip ettiğimiz “hizmette üretimde kalite” prensibimiz sektörde tercih edilen marka olmamızı sağladı. Bölgemizde geliştirdiğimiz projeler ile Düzce’nin modern bir kent olmasına katkı sunarken, faaliyetlerimizle en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünden sonra çıtayı dahada yukarıya çıkartarak hem yurt içinde hem de yurt dışında sektörün global oyuncuları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.
 
Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ön şart olmuş, ülkemizin bereketine ve gelecekteki büyümesine olan inancımız bizi motive etmektedir. Bu amaçla dünya başkenti İstanbul Ataşehir’de yaptığımız genel merkezimizle birlikte Ataşehir ve Beylerbeyinde gerçekleştirdiğimiz 1500 konuttan oluşan marka projelerimiz ile İstanbul’un dönüşümüne katkı sunarken, depreme dayanıklı nitelikli yapılarımızla kalıcı eserler üretmeye devam edeceğiz.,
 
Grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız, yetenekli ve tecrübeli insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Yenilikleri yakından takip ederek, yaratıcı dinamizmleri ve tecrübeli mentorların yol göstericiliğiyle emin adımlarla ilerleyeceğiz.
 
Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize yılmadan devamlı hatırlatacağız.
 
Şirketimiz vizyoner ve girişimci ruhu ile dinamizmini daha da artırarak, önemli bir yükselişin evresindedir. Başta ülkemiz olmak üzere, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmak en temel hedefimizdir.
 

Saygı ve Sevgilerimle,

Cihat ALGÜN
Yönetim Kurulu Başkanı
 

ÇEREZ KULLANIMI
Kişisel verileriniz, algun.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir.
Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için KVKK Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.